Producent palet drewnianych


Mamy niezwykłą przyjemność zaprezentowania Państwu drugiego profilu naszej działalności. Oprócz prowadzenia skupu surowców wtórnych i tworzyw sztucznych nasza firma zajmuje się produkcją palet drewnianych oraz prowadzeniem skupu palet.

Do skorzystania z oferty zapraszamy klientów indywidualnych oraz biznesowych. Chętnie podejmiemy współpracę ze składami budowlanymi, firmami transportowymi oraz przedsiębiorstwami, które w swojej pracy wykorzystują palety drewniane.

Od lat rozwijamy się jako producent palet przemysłowych różnego rodzaju. W swojej ofercie posiadamy także bogaty wybór palet używanych. Produkowane palety nie mają określonych wymiarów – dostosowane są one do oczekiwań naszych Klientów. Cechuje je bardzo dobra wytrzymałość oraz przede wszystkim funkcjonalność.

Wszystkie produkty drewniane są one biodegradowalne i łatwe w przetworzeniu, dlatego prowadzimy również skup odpadów drewnianych. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem naszych klientów, dlatego też staramy się, aby oferowane przez nas palety spełniały wszystkie standardy i oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta palet drewnianych:

Proponujemy Państwo kompleksową współpracę w zakresie:

- produkcji palet drewnianych
- sprzedaży palet drewnianych
- wymiany palet
- odbiór palet od firm

Produkujemy i sprzedajemy:

  - europalety
  - palety specjalistyczne
  - palety przemysłowe
  - palety używane i nowe
  - palety jednorazowe
  - palety na zamówienie

palety drewniane

Zapraszamy do naszego skupu palet

Nasza firma proponuje Państwu najkorzystniejsze rozwiązania w bardzo konkurencyjnych cenach. Jesteśmy znanym i cenionym producentem palet drewnianych. Posiadamy bardzo dobre zaplecze techniczne, które umożliwia nam sprzedaż każdej ilości palet. Zajmujemy się zarówno sprzedażą detaliczną, jak i hurtową.

Pragniemy być nie tylko jednorazowym dostawcą palet, ale wieloletnim partnerem biznesowym. Dlatego właśnie od początku naszej działalności nieustannie stawiamy na rozwój oraz wdrażamy politykę jakości. Zapraszamy do kontaktu oraz do współpracy!
skup palet
Zapraszamy do kontaktu:

wiadomość została wysłana

formularz błędnie wypełniony


captcha odśwież
 
Tu nas Państwo znajdą:


View Larger Map